Identifikační údaje

Cena od 2.484.808,- bez DPH
Cena projektu 52.635,- bez DPH
Měsíční splátka hypotéky od * 8.710,- bez DPH
Zastavěná plocha 202,5
Užitná plocha 103,62
Terasy 28,3
Obestavěný prostor 426,2
Výška hřebene 4,8
Sklon střechy 25°
Typ střechy Sedlová
Podlažnost Jednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Ne
Krytá terasa Ano
Bezbariérový Ano
Vzhled Tradiční
Vhodný pro Venkov

Popis domu

Nabízíme Vám jedinečný typ domu, který splňuje představy o harmonickém bydlení. Je navržen v souladu s Feng Shui, což je staré čínské umění o rovnováze, harmonii a pochopení prostoru. Dům má pravidelný půdorys v poměru zlatého řezu, který je považován za ideální proporci. Je zachován princip volného středu a vnitřní uspořádání domu respektuje potřeby pro odpočinek i společné setkávání. Rozmístění nábytku je navrženo tak, aby při spánku i relaxaci byla opora za zády, což vytváří pocit bezpečí. V domě se dbá i na zakulacené rohy, které podporují klidnou atmosféru a dodají interiéru na originalitě. Ve standardním vybavení jsou použity přírodní materiály, aby dům splňoval požadavek na zdravé bydlení. Z tohoto důvodu je i garáž mimo půdorys domu. To jací jsme, se zrcadlí v našich domovech a zpětně naše domy či byty nás neustále ovlivňují. Vytvořte si jedinečný, harmonický a zdravý domov, který bude podporovat právě Vás. Součástí projektové dokumentace je i rozbor Feng Shui od profesionálního konzultanta s doporučeními pro dům a interiér, vše v souladu s konkrétními obyvateli a daným pozemkem.

Typový projekt rodinného domu tradičního vzhledu o velikosti bytové jednotky 4+kk, výstupem z obývacího pokoje na terasu objektu a sedlovou střechou. Dům je navržen podle principů učení Feng-shui.

Fasáda domu je členěna klasickou bílou omítkou a dřevěným obkladem v tmavém odstínu. Vchod do domu je zastřešen pergolou, která zároveň vytváří přístřešek pro automobil v části mezi domem a zahradním skladem. Z obytného prostoru je umožněn průchod na terasu, která je opět krytá pergolou.

 Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

* měsíční splátka počítána při 5 leté fixaci, době splácení 25 let, 85% LTV a úrokové sazby 2,2 % p.a.

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.