Identifikační údaje

Cena od 2.484.808,- bez DPH
Cena projektu 52.635,- bez DPH
Měsíční splátka hypotéky od * 9.997,- bez DPH
Zastavěná plocha 128,36
Užitná plocha 103,62
Terasy 34,3
Obestavěný prostor 443,3
Výška hřebene 4,9
Sklon střechy 25°
Typ střechy Sedlová
Podlažnost Jednopodlažní
Řadovost Samostatný dům
Dispozice 4+kk
Garáž Přístřešek na auto
Krytá terasa Ano
Bezbariérový Ano
Vzhled Moderní
Vhodný pro Město i Venkov

Popis domu

Tento typ domu podporuje společné setkávání celé rodiny, protože střed, považován za srdce domu, je právě v jídelně. Dříve byl stůl centrum všeho dění. Dnes jsme pozapomněli, že společné stolování u kvalitního jídla podporuje nejen naše zdraví ale i rodinnou pospolitost, kterou učíme i naše děti. V tomto domě se dbá i na dostatečně prostorné zádveří. Často je tato část domu opomíjena s tím, že tento prostor není důležitý. Ovšem zádveří je první místnost, kterou vidí vaši hosté. Ve Feng Shui je také vstup jednou z nejdůležitějších místností v domě, protože jaký máte vstup, přímo ovlivníte, kolik a jaké energie k Vám přijde. Dopřejte si luxus prostorného zádveří, kde se nebude každé ráno a večer mačkat, ale odchody a návraty domů Vás budou těšit. 

Typový projekt rodinného domu moderního vzhledu o velikosti bytové jednotky 4+kk, s výstupem z obývacího pokoje na terasu objektu a sedlovou střechou. Dům je navržen podle principů učení Feng-shui. Dům je obložen dřevěným obkladem, v místě parapetů oken je použita tmavě šedá omítka. Na jižní straně je dům doplněn posuvnými okenicemi.

Přístřešek nad vchodovými dveřmi pokračuje podél domu a vytváří též zastřešení prostoru mezi domem a zahradním skladem, který je využitelný jako stání pro automobil. Terasa, navazující na obytný prostor, je zastřešená.

Projekt rodinného domu vám zpracujeme v jedné z nabízených energetických tříd (C, B, A).

* měsíční splátka počítána při 5 leté fixaci, době splácení 25 let, 85% LTV a úrokové sazby 2,2 % p.a.

Neváhejte,
a zeptejte se nás! Poradíme Vám!

Máte dotaz či připomínku? Nebojte se nám napsat, rádi zodpovíme vaše dotazy.